Elwira i Damian Pałac Czosnowskich // Sesja ślubna nad morzem

Czy fotograf ślubny i kamerzysta to mają być Panowie od wykonania zlecenia, a może lepiej fajni ludzie, przy których dobrze się czujecie i bez skrępowania cieszycie się i okazujecie emocje przy okazji wiedząc, że możecie na nich liczyć? Bez wątpienia dobra relacja między parą ślubną, a fotografem czy kamerzystom ślubnym to dobry grunt pod udany reportaż. W końcu to oni będą Wam towarzyszyć przez większość tego wspaniałego dnia.
My dbamy o te relację, zawsze staramy poznać się z parom i chociaż raz spotkać się na żywo, np. na kawę obgadując plany odnośnie ślubu i wesela. Widujemy się też na Skype oraz mamy specjalną grupę na massengerze, która służy jako wspólny notatnik, gdzie informujemy Was o naszych najnowszych galeriach czy filmach, a Wy dajecie swój feedback.

Świetnym startem współpracy (oczywiście oprócz wspólnej kawy) jest sesja narzeczeńska. Macie okazję sprawdzić nas w boju, a my wyłapujemy uczucia między Wami. Spędzamy zwykle razem dwie – trzy godziny, spacerujemy, rozmawiamy i dobrze się bawimy. Efektem są profesjonalne zdjęcia, odbitki czy obrazy na płótnie, a przede wszystkim pamiątka tego super okresu narzeczeńskiego.

Nasza historia z Elwirą i Damianem

Wesele Pałac Czosnowskich

Sesja plenerowa nad morzem