Ślub Na Luzie Wesele Hotel Mansor

Poznać ich, bawić się razem z nimi to było wyjątkowe przeżycie. Połączenie ich dwoje, Magdaleny i Karola to prawdziwa bomba pozytywnych wibracji. Ona jest lekarzem ginekologiem, on ortopedom w klubie Legia Warszawa. Magda powala swoją klasą i ciepłem, a Karol jest nieposkromionym wariatem oczywiście tym dobrym. Brzmi nieźle, co?

Zorganizowali swój dzień ślubu na luzie. Przygotowania były w domu wśród całej rodziny, atmosfera niezwykle wesoła. Wspaniałe detale, suknia ślubna w stylu boho była nieziemska, jedna z najpiękniejszych. Później ślub, wiadomo – też na luzaku ale z klasą, gustownie. Wprowadzenia panny młodej do ołtarza przez ojca, kilka łez wzruszenia i przysięgli sobie miłość do końca życia. To było to. Zawód fotografa ślubnego czy kamerzysty w takich warunkach to marzenie.

Jadąc na salęHotel Mansor w Ząbkach, zatrzymaliśmy się dosłownie na 10 minut i zrobiliśmy sesję w dniu ślubu. Światło było złote, ich emocje aż biły na kilometr. Naprawdę sesja zaraz po ślubie, kiedy jesteście na świeżo to idealny pomysł. Wystarczy dać Wam 10 minut, a my mamy na karcie mnóstwo fajnych zdjęć i ujęć do teledysku ślubnego, które są nie do powtórzenia.

I wreszcie wesele, tu wszystko po prostu spłonęło. Zaczęli od pierwszego tańca pod polski kawałek i to jaki, sprawdźcie w filmie ślubnym powyżej. Perfekcyjny układ, który każdego gościa podkręcił do szalonej zabawy. I tak zostało już pewnie do samego rana. Jeśli chcielibyście aby Wasze wesele było na luzie to najzwyczajniej wrzućcie na luz, bawcie się, szalejcie w końcu to Wasz dzień, a gościom również udzieli się Wasz humor, polecamy!