One Way Studio - onas

Filmy, zdjęcia, natura

Cześć, jesteśmy One Way Studio!
Cześć, tu Bartek i Konrad. One Way to nasza droga wśród ludzi i miejsc na całym świecie. Fotografujemy i filmujemy historie ślubne. Mamy najlepszą pracę, mogąc podróżować poznajemy wspaniałe osoby.
Jesteśmy dla Was. Chcemy poznać Waszą drogę i razem stworzyć wyjątkową historię. To będzie naturalna historia o miłości i życiu. Coś co pokażecie Waszym dzieciom i wnukom. Praca w duecie fotografa ślubnego i kamerzysty daje nam możliwość tworzenia spójnych historii w naszym naturalnym stylu. Naturalny styl jest obecny w naszym życiu i pracy, chcemy żebyście też to czuli w dniu ślubu. Pomożemy Wam, będziemy Waszymi kumplami, opowiemy ciekawe anegdoty, zawiążemy krawat. Chcemy żebyście cieszyli się tym dniem, miejcie pewność, że jest on Wasz i taki jak marzyliście. Śmiejcie się, kochajcie i szalejcie, niech wszystko płonie. Znamy się na branży ślubnej, będziemy w stanie pomóc Wam na każdym etapie. Spotkajmy się, poznacie nasz styl, obejrzymy albumy i filmy, pokażemy Wam wspaniałe miejsca.

Skontaktuj się z nami wypełniając ten formularz.

Napisz proszę coś o planowanym ślubie oraz jaka usługa Cię interesuje. Fajnie, jeśli dasz znać co lubisz w naszych pracach. Możesz również skontaktować się przez telefon, mail lub Facebook.

One Way Studio

ul. Wójtowska 12/19

05-660 Warka

690-968-787 (Konrad)

kontakt@onewaystudio.pl