Wesele Hotel Windsor // Sesja Góra Zborów

Przygotowania do ślubu w hotelu Windsor

Przed ślubem takie rzeczy jak sprzątanie mieszkania, szykowanie wszystkiego na przyjazd rodziny lepiej odłożyć na bok. Zwykle miejsca, w których planujecie wesele dysponują pokojami. Wnętrza są gustowne, wszystko macie na miejscu, wystarczy zalogować się rano i można zaczynać. Tak było u Ani i Alka. Jadąc na miejsce wiedzieliśmy, że obiekt jest idealny i to się sprawdziło. Ogromny zielony teren, molo, a w środku było prawdziwe glamour. Organizacja przygotowań i wesela w jednym miejscu daje duży zapas czasowy dla pary jak i dla nas. Mieliśmy w zasięgu salę weselną, przygotowania do ślubu i dużo możliwości na sesję ślubną w dniu ślubu. 

First look Sesja w dniu ślubu

Pierwsze spotkanie, zaraz przed ślubem. To wyjątkowy moment podczas całego dnia, właśnie wszystko się zaczyna. Warto zadbać aby ta chwila była tylko dla Was, często jedyna kiedy możecie być sami dla siebie. Można powiedzieć coś miłego, śmiać się, wzruszyć. Na pewno zostanie z Wami to wspomnienie na zawsze. Ania i Alek zorganizowali swój first look  w pięknym ogrodzie na terenie hotelu. To było naprawdę niezwykłe. 

Z tatą do ołtarza

Piękny gest, podkreślający ogromną wartość jaką jest rodzina. Tata Ani na pewno czuł się wyróżniony wprowadzając pannę młodą do ołtarza. Cały moment wejścia do kościoła stał się jeszcze bardziej podniosły. Alek dumnie przywitał swoją przyszłą żonę i zaczęła się ceremonia. 

Wesele Hotel Windsor Jachranka

Miejsce robi wrażenie. Duży zielony teren, dostęp do rzeki wpływającej do Jeziora Zegrzyńskiego. W środku złoto, zieleń, idealna przestrzeń do zrobienia swojego wymarzonego wesela. Na parkiecie ogień, na zewnątrz wiele miejsc do złapania oddechu. Bawiliśmy się świetnie, goście Ani i Alka to mega ludzie. W wolnej chwili zrobiliśmy szybką sesję o zachodzie słońca, w końcu miejsce tego wymagało. Nasza para była idealna, zresztą w dniu ślubu są takie pozytywne emocje, że nie trzeba nic więcej. Wystarczy nie hamować swoich emocji a zdjęcia i film ślubny wychodzą idealnie. 

Sesja ślubna Góra Zborów

Jura Krakowsko-Częstochowska to majestatyczne miejsce. Rozległy teren pełen skałek i jaskiń, stosunkowo blisko od Warszawy. Ania i Alek wybrali to miejsce, ponieważ lubią góry, nawet te małe. Pogoda dopisała, było nieziemsko. Zrealizowaliśmy sesję ślubną oraz teledysk ślubny w kumpelskiej atmosferze wędrując po skałkach. 

Skontaktuj się z nami wypełniając ten formularz.

Napisz proszę coś o planowanym ślubie oraz jaka usługa Cię interesuje. Fajnie, jeśli dasz znać co lubisz w naszych pracach. Możesz również skontaktować się przez telefon, mail lub Facebook.

One Way Studio

ul. Wójtowska 12/19

05-660 Warka

690-968-787 (Konrad)

kontakt@onewaystudio.pl